Starity

Dallas (2012-2014)

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. június 19. 12:32 #41
dave095
dave095
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.12.15.
Hozzászólás: 7187
Csatolások: 83847
Azonosító: 114760
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.06.19. 01:00)
Most fejeztem be éppen az első részt, és meg kell mondjam, engem megvettek a további részekre. rohog.gif (Remélem nem fogok csalódni.) Azért néhány régi szereplőn teljesen ledöbbentem! Lucyt és Rayt alig ismertem meg. Jó, tudom, sok év telt el, de akkor is. Azért a mosolyuk a régi. Az azt hiszem kiszámítható volt, hogy visszatér a jó, öreg Jockeynk, azért az utolsó jelenet ledöbbentett. Nem esett messze az alma a fájától. rohog.gif Kíváncsi vagyok a többi részre.

Köszi, leírtad azt, amit én is akartam. rohog.gif Fúú, Lucy-n és Ray-en én is nagyot néztem, jól megöregedtek. Mondjuk ez igaz a többiekre is. biggrin.gif Samantha meg no comment, gyönyörű az az agyonplasztikázott feje. rohog.gif

Nem rossz ez, már várom a többi részt is. w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Kelsey
2012. június 19. 12:51 #42
- törölt felhasználó -    
A második rész is kinn. Épp ma szedtem le, csak meg kéne még nézni.
1 felhasználónak tetszik: dave095
2012. július 01. 02:27 #43
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Berendelték a 2. évadot 15 részre.

A 2-ik évadot 2013-ban fogják folytatni. Az első évad pedig 10 részes lesz. A nézettség most úgy 4 millió körül van. Nem lehet tudni, hogy mely szereplők fognak visszatérni, mert a csatorna ezt nem jelezte a sajtóközleményben. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: dave095, Kelsey, Shenayla, hana001, benyaw93
2012. augusztus 24. 00:18 #44
- törölt felhasználó -    
milyen ez az új Dallas??? nagyon dicsérik!tényleg ennyire jó???
a régit szerettem volt valami bája bár ott a magyar szinkron sem volt semmi! meghajolo.gif de ehhez nem tudom hogy kéne viszonyulnom!pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: SasukeMilo
2012. augusztus 24. 04:22 #45
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.24. 00:18)
milyen ez az új Dallas??? nagyon dicsérik!tényleg ennyire jó???
a régit szerettem volt valami bája bár ott a magyar szinkron sem volt semmi! meghajolo.gif  de ehhez nem tudom hogy kéne viszonyulnom!pardon.gif


Hát, ha segítek ezzel vmennyit, akkor jó biggrin.gif Szóval a véleményem, hogy elég jól összerakták és megfelelően modernizálták, viszont a három "nagy öreg", akiket meghagytak főszereplőnek (Bobby, Samantha és persze Jockey meghajolo.gif ) remekül játszanak most is, konkrétan a hátukon viszik a sorit rolleyes.gif Az új szereplők (két srác, két csaj) nekem szimpik és pont azt hozzák, amit vártam tőlük + ezáltal fiatalasabbá vált a sorozat maga is és így, hogy itt vannak a régiek közül is jó páran, úgymond az arany középutat járják laugh.gif Végül is 10 részes az első évad, én 8-at láttam, most hétvégén várhatóan megnézem a maradékot is. Amúgy pedig biztos tudod, az RTL szinkronosan adni fogja szeptembertől, szóval ráérsz megvárni azt (én is megvártam volna, csak mikor elkezdtem, még nem tudtam, hogy lesz) tongue.gif Szóval az első részét mindenképp ajánlom megnézésre, aztán pedig eldöntöd úgy is, maradsz-e vagy kasza rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: gonzales7, Kelsey, rolllllleee
2012. augusztus 24. 19:32 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (SasukeMilo @ 2012.08.24. 04:22)
Hát, ha segítek ezzel vmennyit, akkor jó  biggrin.gif  Szóval a véleményem, hogy elég jól összerakták és megfelelően modernizálták, viszont a három "nagy öreg", akiket meghagytak főszereplőnek (Bobby, Samantha és persze Jockey  meghajolo.gif ) remekül játszanak most is, konkrétan a hátukon viszik a sorit  rolleyes.gif  Az új szereplők (két srác, két csaj) nekem szimpik és pont azt hozzák, amit vártam tőlük + ezáltal fiatalasabbá vált a sorozat maga is és így, hogy itt vannak a régiek közül is jó páran, úgymond az arany középutat járják  laugh.gif  Végül is 10 részes az első évad, én 8-at láttam, most hétvégén várhatóan megnézem a maradékot is. Amúgy pedig biztos tudod, az RTL szinkronosan adni fogja szeptembertől, szóval ráérsz megvárni azt (én is megvártam volna, csak mikor elkezdtem, még nem tudtam, hogy lesz)  tongue.gif  Szóval az első részét mindenképp ajánlom megnézésre, aztán pedig eldöntöd úgy is, maradsz-e vagy kasza  rohog.gif


ááá nem várom meg a szinkronos verziót mivel Kránitz Lajos Isten nyugosztalja Jocke Ewing zseniális szinkronhangja azóta elhunyt! sad.gif számomra nagyon illúzió romboló lenne ha Jockey másnak a hangján szólalna meg. sad.gif szóval inkább angolul fogom nézni! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: SasukeMilo, Bessie
2012. augusztus 24. 19:36 #47
SasukeMilo
SasukeMilo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 645
Csatolások: 0
Azonosító: 139117
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.08.24. 19:32)
ááá nem várom meg a szinkronos verziót mivel Kránitz Lajos Isten nyugosztalja Jocke Ewing zseniális szinkronhangja azóta elhunyt! sad.gif számomra nagyon illúzió romboló lenne ha Jockey másnak a hangján szólalna meg. sad.gif szóval inkább angolul fogom nézni! smileeee.gif


Na igen, R. I. P. sad.gif
Oks, akkor pl. sznob oldalon megtalálod egyben az évadot, elég jól seed-elik szerintem (többek közt én is xD) thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Bessie
2012. augusztus 29. 22:24 #48
RAZ_
RAZ_
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 1
Azonosító: 183317
Offline offline
Mi ez a szinkron RTL? Hát en mindjárt meghalok... fear.gif Rettenet! Na meg ezek a fordítások ("csókolom, megtetszik látni) _nevet.gif Ja és Vándor Éva, mint Brenda Strong szinkronhangja? Ugye csak viccelnek? Liptait nem lehetett volna berakni, mert hát hogy néz ki, hogy a rivális csatornától szerződtetünk. rofl.gif Itt is maradok a feliratos verziónál.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Bessie, Kelsey
2012. augusztus 30. 12:40 #49
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
1,21M nézőt hozott tegnap a Dallas. (sorozatjunkie)
2012. augusztus 30. 17:28 #50
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Én megnéztem tegnap, szerintem nem volt olyan rossz smileeee.gif
2012. augusztus 30. 18:48 #51
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Néztem tegnap, nekem tetszett smileeee.gif Kár h csak szerdánként adják..
1 felhasználónak tetszik: alvin88864
2012. augusztus 30. 19:52 #52
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Egyedül vagyok, akit nem kötött le ez az új széria..? laugh.gif Larry és Patrick ugyanolyan jó, mint egykor, de ettől függetlenül nem éreztem késztetést, hogy folytassam a nézését. rolleyes.gif

Amúgy a sorozatot folytatták anno 2 filmmel is, amiket anno láttam, de már gőzöm sincs, mi volt benne (most meg nem néztem meg), de gondolom ezekben meg van magyarázva a lövés...
2012. szeptember 13. 22:43 #53
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Egy részt láttam belőle, annyira nem volt rossz. Darálásra alkalmas lesz beer.gif
Josh eszméletlenül jó pasi wub.gif Csak engem emlékeztet egy picit Jensen Ackles-re? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. november 19. 20:17 #54
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Én csak kíváncsiságból kezdtem el, és mivel nem számítottam sem jóra, sem rosszra, lehet, hogy azért tetszik ennyire, de nekem nagyon tetszik! thumbsup.gif
2. évad jön január 28-án... De ki bír addig várni? nea.gif
Egyébként TEAM JOHNNY! Jobban komálom, mint szegény Christophert... Jesse szegény nálam egyenlő John Tucker-rel rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. november 24. 00:00 #55
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Aki még egy részt sem látott, vagy nem látta végig, SPOILER!!!:
Elena nekem nagyon unszimpi lett a végére! Megy a Marichuy szerep, meg hogy ő egy ilyen jó ember és jó csaj, stb. (és Rebeccáról már egyértelműen tudjuk, bármennyire is megsajnáltuk akár, hogy a 'sötét' oldalon áll), de nem sok különbség volt ő és Rebecca között, szerintem. Az utolsó részben, az egyik pillanatban még Johnny jegyese, majd szakít vele, egy hazugság miatt, és még aznap megy a kufirc Christopherrel (aki még egyébként házas, bármennyire is fél lábbal már kint van). De előtte is, még az eleje fele, Christopher megbántotta valamivel, és estére már megint együtt volt Johnny-val (mert előtte az email dolog miatt ugye szétmentek, vagy valami más indokkal, most hirtelen nem tudom), és egyből elnézett neki mindent... Úgy váltja (jobban mondva cserélgeti) a pasijait, mint más fehérneműt. Naponta. nea.gif
Nem bírom. Remélem Johnny túl teszi magát rajta, mert egyáltalán nem érdemli meg őt Elena. Idáig annak drukkoltam, hogy újra összejöjjenek, amikor volt a leánykérés, annak, hogy igent mondjon, de most meggondoltam magam. think.gif Chris és Elena tökéletesen egymásnak valóak, Johnny meg tegye magát túl rajta, és jöjjön össze valami vérbeli nővel, akinél nem megy a Marichuy-os szempillarebegtetés, közben meg a hátba döfés. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Corby, LDreamP
2012. november 24. 11:36 #56
Jao
Jao
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.23.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 105
Azonosító: 50301
Offline offline
R.I.P. Larry Hagman sorry.gif nélküle nem lesz az igazi sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Bessie, Kelsey, Vampire Lady, rolllllleee
2012. november 24. 11:41 #57
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Hát nem tudom hogy Larry nélkül túléli-e a show... Valljuk be, ő volt az egész középpontja.
4 felhasználónak tetszik: Bessie, Kelsey, SmileyZ, Vampire Lady
2012. november 24. 13:05 #58
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Cinzina @ 2012.11.24. 11:41)
Hát nem tudom hogy Larry nélkül túléli-e a show... Valljuk be, ő volt az egész középpontja.

Jockey nélkül nem Dallas, a Dallas; még ha a hangsúly a fiatalokon is van. Az az igazság, hogy egyik sem ér színészileg a nyomába. sad.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Vampire Lady, LDreamP
2012. november 24. 16:52 #59
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2808
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2012.11.24. 13:05)
Jockey nélkül nem Dallas, a Dallas; még ha a hangsúly a fiatalokon is van. Az az igazság, hogy egyik sem ér színészileg a nyomába. sad.gif


Ettől függetlenül, én szeretném, ha folytatódna, maximum mégsem jön be, és befejezik... De egyébként én is, elképzelni sem tudom, hogy hogy tudna a sztori úgy folytatódni, hogy ő nincs benne. Ha folytatják is a sorozatot, kíváncsi vagyok mi lesz Jockey karakterével, hogy hogyan írják ki unsure.gif
Aranyos a fiatal gárda, meg jó nézni őket, és szeretem őket, de a lényeg a Nagyok voltak. És főleg Larry, Jockey szerepében, mert Bobby lelkizése sok nekem. De Jockey-ból sosem sok semmi cray.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, SmileyZ
2012. november 24. 18:35 #60
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Kelsey @ 2012.11.24. 16:52)
Ettől függetlenül, én szeretném, ha folytatódna, maximum mégsem jön be, és befejezik... De egyébként én is, elképzelni sem tudom, hogy hogy tudna a sztori úgy folytatódni, hogy ő nincs benne. Ha folytatják is a sorozatot, kíváncsi vagyok mi lesz Jockey karakterével, hogy hogyan írják ki unsure.gif 
Aranyos a fiatal gárda, meg jó nézni őket, és szeretem őket, de a lényeg a Nagyok voltak. És főleg Larry, Jockey szerepében, mert Bobby lelkizése sok nekem. De Jockey-ból sosem sok semmi cray.gif

Dallas azért volt annyira jó, mert senki sem volt ennyire "gonosz", mégis szerethető, mint ő. Mindenki imádta utálni. Ezt nem fogja senki űberelni. sad.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Kelsey
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!