Starity

Woody Allen új filmjét támadják a kritikusok

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 14. 23:04 #1
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
A To Rome with love című film sajtókonferenciáján a kritikusok nemtetszésüket fejezték ki a film rendezésével kapcsolatban, amiért azt ugyan Olaszországban forgatták, de Róma bemutatása nem sikerült jól.
A teljes cikkhez kattints ide!
1 felhasználónak tetszik: kriszti145
2012. április 14. 23:07 #2
rek4
rek4
 
Státusz"Nem az a fontos, hogy a madár hányszor csap a szárnyával, hanem, hogy íveljen."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 891
Csatolások: 459
Azonosító: 160752
Offline offline
Woody Allen egy zseni, mondhatnak amit akarnak.
3 felhasználónak tetszik: ophely88, tya04, Jody
2012. április 14. 23:11 #3
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Woody Allent vagy imádják, vagy utálják. Életem egyik leginspirálóbb személyisége, nem tud rossz filmet rendezni, egyszerűen van egy stílusa és egy felfogása. Ennek a filmnek vagy ötször változtatták meg a címét, eredetileg a Dekameronból indult, nagyon várom. A színészgárdát bírom, de Roberto Benigni-n ne tessék csodálkozni... Remek színész.
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Jody
2012. április 15. 08:23 #4
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Szerintem jó színész Woody Allen. smileeee.gif
2012. április 15. 09:48 #5
- törölt felhasználó -    
ha Budapestről jelenne meg egy olyan film ami teljesen más képet mutatna mint amilyen valójában a magyar élet, biztosan én sem nézném jó szemmel.
eltekintve ettől a ténytől Woody Allen hihetetlen. rosszat nem tud alkotni. ez tény.
2012. április 15. 09:50 #6
bucii
bucii
 
Státusz~ Élvezd az élet minden egyes percét - hisz egyszer élünk ;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.18.
Hozzászólás: 1038
Csatolások: 9
Azonosító: 171514
Offline offline
Szerintem is jó színész Woody .
Azt nem értem, hogy Penelope eddig terhes volt és most nincs hasa ... vagy már megszületett a gyereke? biggrin.gif
2012. április 15. 09:52 #7
bucii
bucii
 
Státusz~ Élvezd az élet minden egyes percét - hisz egyszer élünk ;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.18.
Hozzászólás: 1038
Csatolások: 9
Azonosító: 171514
Offline offline
Bocssiii!! megnéztem és hülye voltam xdd oké megszületett neki ^^
Sztem jó film lesz biggrin.gif
2012. április 15. 10:27 #8
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (justcreatesomething @ 2012.04.15. 09:48)
ha Budapestről jelenne meg egy olyan film ami teljesen más képet mutatna mint amilyen valójában a magyar élet, biztosan én sem nézném jó szemmel.


Akkor úgy tűnik, hogy én vagyok a kivétel, mert engem nem idegesítene és nem nézném rossz szemmel. Nem mintha eddig sok filmnek sikerült volna visszaadni az igazi Budapestet ...
Nem kötekedni akartam, csupán érdekelne a véleményed, kérlek fejtsd ki bővebben. Gondolom nem csak arról van szó, hogy presztízs .. Személyszerint nem látom a problémát és ezzel nem védeni akarom Woodyt, vagy támadni a kritikusokat de én úgy vélem, hogy egy másfél órás szórakoztató filmben, amiben hosszú jelenetek vannak és ami nem kifejezetten politikáról vagy kultúráról szól, nem fontos, hogy mennyire pontos az ábrázolás. Ez újfajta látás mód. Persze a kiritkusnak az a dolga, hogy kötekedjen ha neki úgy tetszik de némi paradoxont vélek felfedezni a kritikákban is. Most akkor a politikai háttér nem pontos vagy hiányos miközben a Beningni karakter egy az egyben Berlusconi életútja? think.gif Egy szinten megértem, hogy nem tetszik nekik, elvégre nem mindegy, hogy egy ilyen filmben hogyan mutatnak be egy várost, ahol játszódik a film de én magam nem látom a gubancot. Senki nem mondta, hogy ez dokumentum film vagy igaz történeten alapul akkor pedig jogos a kérdés, hogy miért ne alkothatna egy, az ottani kultúrától és politikától eltérő várost ..

Azzal sem értek egyet, hogy Beningni a hátán viszi az egész filmet és akkor a többi, rosszul megírt karakter a hibás. Még nem láttam a filmet, természetesen, de görnyedjek meg ha Woody Allen nem képes jó karaktereket megírni, mert azt nehezen hiszem el, hogy a többi figura csapnivaló vagy gyengusz. Itt nem akárkiről, hanem Woodyról van szó, a világból is kifutnék ha nem lenne képes rendes karaktereket megalkotni. Inkább azt tartom elképzelhetőnek, hogy olasz származása miatt kapott jó reviewet az ottani kritikusoktól. Értem én, hogy létezik rosszul megírt karakter (de még hogy mennyi) és rossz színész, de elnézvén a listát, valahogyan nem tudom elképzelni, hogy ez a rakat tehetséges ember szerepet vállal egy nagyon rossz karakterekkel teli filmben. unsure.gif
2012. április 15. 17:04 #9
SzanduSs98
SzanduSs98
 
StátuszHa egy nap a sebesség öl meg engem, ne sírjatok, mert én mosolygok.-Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.06.
Hozzászólás: 4224
Csatolások: 184
Azonosító: 166705
Offline offline
Én szerintem jó színész Woody Allen ..
2012. április 16. 22:18 #10
convar
convar
visszatérő vendég
 
Státuszconvar már beállította a státuszát
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.02.
Hozzászólás: 134
Csatolások: 11
Azonosító: 139974
Offline offline
Várható volt hogy le fogják húzni a Midnight in Paris sikere után... mivel Woodyt már évek óta inkább fikázni divat mint dicsérni. Egy fecske meg nem csinál nyarat.
2014. február 15. 14:15 #11
- törölt felhasználó -    
Pedig nekem teszett a film! smileeee.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok