Starity

Olivia Penpraze és Amanda Todd — csak két áldozat a sok közül

32 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. október 15. 19:35 #21
Pixie Buue
Pixie Buue
This is fucking Saška♥
 
Státuszim back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.13.
Hozzászólás: 5272
Csatolások: 172
Azonosító: 117370
Offline offline
Idézet (Karina197 @ 2012.10.15. 19:17)
igen Pixie Buue, én is azt nézem... máris megkérem, hogy javítsák ki, biztos félreírtam.. omg.gif

A lényeg hogy fontos dologról írtál,ami tényleg elgondolkoztató,nem a fiúbandácskákról,meg társairól smileeee.gif
2012. október 15. 19:46 #22
Eperfa
Eperfa
 
StátuszPink is the new black <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.16.
Hozzászólás: 571
Csatolások: 4
Azonosító: 158518
Offline offline
nagyon jó cikk volt =)
2012. október 15. 19:46 #23
Petra12
Petra12
ღDavidHendersonღ
 
Státusz~ Henderson Dávid<3 ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.05.
Hozzászólás: 1734
Csatolások: 0
Azonosító: 132641
Offline offline
Nagyon jó, hogy megírták ezt a cikket. Teljesen egyetértek mindenben, hát az emberek ilyenek. Bele sem gondolnak, hogy a másiknak milyen az, ha súlyos bántalmazások érik. Nagyon sajnálom, nyugodjatok békében! sad.gif
2012. október 15. 19:47 #24
Jasmyne
Jasmyne
visszatérő vendég
 
Státuszlet be a kinda happier.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.01.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 0
Azonosító: 137591
Offline offline
Ez...ez...ez...szóval sokkoló...ilyenkor az a sok igaznak mondott legjobb barátok hol vannak? ez úgy érdekelne,mert azok néha,sőt legtöbbször mindig tudnak segíteni...
2012. október 15. 19:50 #25
- törölt felhasználó -    
Mikor megláttam a cikket, még a címlapon volt... hogy került ennyire le? Hiszen inkább ezt kéne reklámozni,nem a pucér Taylor Momsent -.-"

A cikkhez szólva, igazán szomorú, és megrendítő, hogy ilyesmi előfordul, sajnálom ezeket a fiatal lányokat, hogy nem tudtak rajtuk segíteni, és inkább az öngyilkosságot választották. Sosem értettem, miért kell másokat bántani, akár élőben, akár az interneten keresztül. Egyszerűen szánalmas dolognak tartom sad.gif Nyugodjanak békében a lányok, remélem, már egy jobb helyen vannak.
2 felhasználónak tetszik: Blaze, An_d_a
2012. október 15. 19:50 #26
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
R.I.P Amada Todd, and Olive sad.gif
2012. október 15. 19:50 #27
Plume
Plume
 
StátuszValar morghulis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 90
Azonosító: 176589
Offline offline
Ez azért durva.. :/ Mondjuk én elítélem az olyan embereket, akik vagdossák magukat. De ahelyett, hogy lecseszném őket inkább segítek nem pedig még jobban lejjebbhozom őket. :C
2012. október 15. 19:54 #28
musicgirl483
musicgirl483
új tag
 
StátuszJóreggelt Vietnám :) i <3 Black Veil Brides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.13.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 163778
Offline offline
ez borzalmas a mai világban mást sem hallasz hogy ez és ez ölte meg magát de a hátteret nem is veszik figyelemben Nyugodjanak Békében
2012. október 15. 19:54 #29
- törölt felhasználó -    
Amanda esetéről halottam. Igaz nem kellett volna bele mennie ebbe az egész beszélgetésbe az idegen férfival, de bizonyára nem tudta, hogy ezzel egy egész lavinát indít majd el. Szerintem szörnyű, hogy olyan embereknek kívánják a halálát akik nem gonoszak, nem ártottak nekik vagy éppen nem is ismerték csak nem volt nekik szimpatikus...vagy egyszerűén ez volt a "menő" Nem tudom megérteni azt sem, hogy miért kell ilyen-olyan okok miatt elítélni embereket, ha egyszer rendesek, jó szívűek, mert bizonyára nem lehet elnézni minden undorító, mocskos magatartást, de ezek a lányok rendesek voltak és nem ártottak senkinek sem....+ szerintem mindenki olyan amilyen és ez így jó. Amíg nem árt másoknak a tetteivel addig szíve joga azt tenni, amit szeretne és úgy ahogy szeretné. Azt sem értem, hogy az embereknek miért okoz örömet, ha mások szenvednek vagy rosszul érzik magukat... Szörnyű, hogy vannak ilyen esetek. Valószínűleg sérültek lelkileg azok, akik ilyet tesznek, mert normális körülmények között az adott személy fel tudja mérni milyen gonosz dolgot, tesz. És igen szerintem ez gonoszság és nem csak azért, mert halállal végződtek ezek az esetek..., mert más embereket tekintve is bárkinek az életében komoly törést lehet okozni, amin nem biztos, hogy tovább lehet lépni, de ha még van olyan lelkileg kitartó és erős ember, aki tovább tud jutni ezen akkor is az adott pillanatban talán összeomlik belül.
2012. október 15. 19:57 #30
Susanne99
Susanne99
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 178725
Offline offline
R.I.P Amanda & Olive :'(
2012. október 15. 19:57 #31
csilagoseg
csilagoseg
california dream.♡
 
StátuszLove is louder than the presurre to be perfect.ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 2318
Csatolások: 850
Azonosító: 128064
Offline offline
Amanda videóját láttam a neten és borzalmas Olivia történetét most olvastam először. Az olyanok akik ilyet tesznek a másikkal undorítóak,nekik az most miért jó,hogy "megölték" őket?
2012. október 15. 20:04 #32
Caroline W.Lightning
Caroline W.Lightning
NotBad™
 
Státusz"Te vagy a pengém, és egyben az artériám"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 1067
Csatolások: 22
Azonosító: 158384
Offline offline
Amandáról én is hallottam, és cikket is akartam írni. Oliviáról nem, de ez is csak azt bizonyítja, hogy sajnálatos módon nem egyedi az ilyen eset. A lelki terror mindenhol ott van, és ott is lesz, amíg az emberek nem kezdenek el törődni egymással.
Amanda is mit követett el? Egyetlen apró hibát, ami miatt aztán évekig zaklatták.
Nagyon nehéz visszavágni a terrorizálóknak, mivel pont azokat az embereket fogják ki, akik nem mernek visszaszólni, mert érzelmileg túl labilisak. Tudom, mert én átmentem ezen. Pár kedves iskolatársam rendszeresen megkeserítette az iskolai életemet, és még az nem is volt olyan nagy sértés, hogy érzelmileg nullának neveztek. Szerencsére ez általánosban volt, és azóta összeszedtem magam. Nem azt mondom, hogy kötekedek, meg hasonlók, de ha kell, igyekszem megvédeni magam.
Visszatérve a két lányra: Nekik csak egy kis figyelem és törődés kellett volna, nem pedig kirekesztés, és akkor talán nem az ő esetük lenne az elrettentő példa. Talán... De akkor meg sajna másokról hallanánk ugyanígy.
Nyugodjanak békében!
2012. október 15. 20:05 #33
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Én nagyjából magamat hoznám fel.......igaz, szerencsére ott még nem tartok, hogy öngyilkos legyek, de már 17 éve folyton én vagyok a rossz....és engem utálnak ki az osztályból és egyéb helyekről. Talán egy dolognak köszönhetem, hogy nem jutottam el idáig, hogy 10 évig jártam hittanra.....sok dologra megtanított. Bár még ma sem viselem el néha, ha bántanak, de egyre jobban bírom, de tényleg rengeteg ember van, akik rosszakarók és nem is gondolnak bele, hogy mit mondanak a másiknak....egy szóval, akár tényleg úgy megbánthatja a másikat, hogy erre lesz képes.
2012. október 15. 20:05 #34
- törölt felhasználó -    
Amandáról már hallottam. A videót is láttam és nagyon meghatott, el is sírtam magam. Viszont Oliviáról most hallok először. Nagyon sajnálatos, hogy senki sem állt mellettük a nehéz időkben. Hibáztak vagy nem, akkor is megérdemlik, hogy éljenek! Amandára visszatérve, ő csak egy kis "villantást csinált", persze ha egy híres sulikirálynő csinálná akkor az meg királyság lenne. Szánalmas a mai emberiség, be kell vallani.
De igaz, ha ők nem haltak volna meg akkor mi se gondolkodhatnánk így, hanem mi is a "bántalmazók" közé tartoznánk. Én hősként tekintek mindkettőjükre.
Nyugodjanak békében! sad.gif
2012. október 15. 20:07 #35
Briguss0205
Briguss0205
*Blogger*
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.26.
Hozzászólás: 1726
Csatolások: 115
Azonosító: 159342
Offline offline
Szégyen,hogy vannak ilyen emberek vannak ezen a Földön -.-" Ők csak két átlagos és ártalmas lányok voltak,akik élni akarták az életüket,de egyes személyek,akik ilyeneket vágnak a képükbe.Szánalmas :|
2012. október 15. 20:11 #36
Hustler
Hustler
­
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1521
Csatolások: 89
Azonosító: 176857
Offline offline
Nyugodjanak békében. Sajnálom őket. sad.gif

De a helyükben nem ezt tettem volna. Az életem többet ér, mint sem véget vessek neki ilyen gyökerek miatt.
2012. október 15. 20:14 #37
Ronnie95
Ronnie95
 
StátuszWhat is this place? The Maze.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.26.
Hozzászólás: 719
Csatolások: 59
Azonosító: 133924
Offline offline
Nagyon jó cikk lett! Amandáról a napokban olvastam és nem jellemző rám, de a videója láttán el sírtam magam.Nagyon megrendített.Olivia meg hol kövér?Hol ronda?Szerintem igen is szép lány volt.És mi az, hogy nem érdemlik meg az életet?MINDENKI MEGÉRDEMLI AZ ÉLETET!Engem nagyon megrendített ez a 2 történetet, és sok erőt kívánok a 2 lány családjának!
R.I.P. Amanda & Olivia
2012. október 15. 20:18 #38
Katy Perry Fan
Katy Perry Fan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.27.
Hozzászólás: 222
Csatolások: 0
Azonosító: 156714
Offline offline
Rest in peace.♥
2012. október 15. 20:19 #39
reilaa
reilaa
visszatérő vendég
 
Státuszbitches love cake!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.20.
Hozzászólás: 262
Csatolások: 0
Azonosító: 178225
Offline offline
Gondolom,most jönnek majd az utálkozó levelek,de én baromira nem tudom elfogadni,és megérteni ezt.Sőt igazából sajnálni se tudom az ilyen embereket.Persze biztos meg volt az okuk arra,hogy zárkózottak (stb) legyenek,de ezerszer rosszabb sorsú emberek élnek a Földön,akik mindent megadnának azért,hogy egészségesek legyenek.A sok kis csitri meg csak úgy eldobja magától az életet,mert "de s*ar az életem" Tényleg van egy pont,ahol az ember feladja.Ezt aláírom.De nem egy ilyen dologért,ráadásul tízenévesen. Akit esetleg megbántottam,attól elnézést kérek.Ez csak az én véleményem.
2 felhasználónak tetszik: Vegas, Törpemókus
2012. október 15. 20:20 #40
- törölt felhasználó -    
Idézet (reilaa @ 2012.10.15. 20:19)
Gondolom,most jönnek majd az utálkozó levelek,de én baromira nem tudom elfogadni,és megérteni ezt.Sőt igazából sajnálni se tudom az ilyen embereket.Persze biztos meg volt az okuk arra,hogy zárkózottak (stb) legyenek,de ezerszer rosszabb sorsú emberek élnek a Földön,akik mindent megadnának azért,hogy egészségesek legyenek.A sok kis csitri meg csak úgy eldobja magától az életet,mert "de s*ar az életem" Tényleg van egy pont,ahol az ember feladja.Ezt aláírom.De nem egy ilyen dologért,ráadásul tízenévesen. Akit esetleg megbántottam,attól elnézést kérek.Ez csak az én véleményem.

Szerintem az sem egészséges, aki vagdossa magát, meg depressziós.
32 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!