Starity

David Suchet: szuperdetektív a Vatikánban

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 16. 12:24 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mint az ismeretes, a népszerű színész világ körüli turnéra indult a The Last Confession című darabbal, amit jelenleg az USA-ban játszanak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. június 16. 13:02 #2
- törölt felhasználó -    
Mint Poirot nagyon kedveltem, és rettentően tökéletes volt a szerepre,de örömmel hallom, hogy van egy új szerepe,bár ez a fajta műsör amit most ad elő, nem épp a kedvencem, de sok sikert a trunréhoz!
2014. június 16. 14:04 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Noni00 @ 2014.06.16. 13:02)
Mint Poirot nagyon kedveltem, és rettentően tökéletes volt a szerepre,de örömmel hallom, hogy van egy új szerepe, bár ez a fajta műsör amit most ad elő, nem épp a kedvencem, de sok sikert a trunréhoz!

Annyira nem új szerep, mivel már 2007-ben játszotta a karaktert és ez az előadás tulajdonképpen annak a felújított változata.

Bevallom, kicsit meglepődtem, hogy Sheila is játszik az előadásban. Mondjuk logikus, hogy ennyi időre nem szívesen akarná senki nélkülözni a férjét, pláne ha olyan tündérbogár, mint David. blush.gif biggrin.gif Gondoltam, hogy elkíséri hosszabb-rövidebb ideig egy-egy állomásra, de akkor ezek szerint nem erről van szó, hanem konkrétan együtt utazgatnak és játszanak... Sheila játszott az Igenis, miniszter úr!-ban, ennyit tudtam róla. Továbbá nekem az is új volt, hogy konkrétan a Drakula próbái alatt találkoztak először. rohog.gif Azért tényleg vicces belegondolni, hogy egy szende lány szemet vessen egy légyzabáló srácra... rohog.gif

Az eredeti cikk egyébként kb. 2x ilyen hosszú volt, de az első felében leírhattam volna ugyanazt, mint már egy korábbi cikkben is: hogy Poirot így meg úgy, illetve miről szól az előadás... Úgyhogy ezt most lespóroltam. biggrin.gif
2014. június 16. 14:47 #4
- törölt felhasználó -    
Imádom David Suchet és Poirot.Kicsit meglepődtem a cikken de jó volt elolvasni.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok