Starity

11/22/63 (2016)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. július 29. 19:55 #1
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Amerikai minisorozat w00t.gif

Főszereplője James Franco.
További szereplők: Josh Duhamel, Daniel Webber, Chris Cooper, Cherry Jones, George MacKay, Lucy Fry és T.R. Knight is lesz benne.
Stephen King azonos című regényének a feldolgozása 9 részben!

Forgatás júniusban kezdődött. Rövid sztori: egy időutazó angoltanárról szól, aki meg akarja akadályozni a JFK elleni merényletet.

Idézet
Jake Epping (James Franco) kisvárosi angoltanár, jóképű, művelt, harmincas fiatalember. Tüdőrákban haldokló öreg barátja, Al egy napon hajmeresztő titkot oszt meg vele: tudja a módját, hogyan lehet visszamenni a múltba, és némi leleményességgel megváltoztatni a jövőt. Megkéri Jake-et, mivel maga már nem képes rá, hogy előzze meg azt az eseményt, amelytől ő Amerika és a világ romlását datálja: akadályozza meg Lee Harvey Oswaldot (Daniel Webber) Kennedy meggyilkolásában. A múltban tett kirándulásnak van azonban egy hátulütője: amennyiben az időutas hazatér, de aztán újra ellátogat a múltba, „reset” következik be: az eredeti körülmények állnak helyre, a beavatkozás érvényét veszti.

Jake, aki a múltban a George Amberson nevet veszi fel, főpróbát akar tartani. Középiskolája nyomorék öreg pedellusának családját 1958-ban az apa kiirtotta, Jake-George tehát azért megy vissza 2011-ből 1958-ba, a családirtás előtti hetekbe, hogy megmentse a családot. Ekkor veszi kezdetét a rengeteg bonyodalom, amely az új életével jár: szenvedélyes viszony, nagy, komoly szerelem, (Sarah Gadon) beteg lelkű, bosszúszomjas férj felbukkanása (T.R Knight), gyilkosságok. Jake-George nem tudja eldönteni, áldja-e vagy átkozza Alt, amiért erre a küldetésre rávette, azt azonban az idő előre haladtával egyre biztosabban tudja, hogy a múltban vagy a jövőben szeretne-e élni.

Könyv sztorija (nagyjából ilyen lehet a sorozaté is) biggrin.gif
9 felhasználónak tetszik: Jenny Lawliet, Lady Suzy, standoffan, idone, SmileyZ, duracell, baisée, House Of Wax, silenc
2015. július 29. 20:44 #2
- törölt felhasználó -    
Nagyon várós w00t.gif A Kennedy gyilkosság mindig is foglalkoztatott. Az időutazós dologgal pedig csak még jobbnak tűnik a sztori. Sajnos a regényhez nem volt szerencsém, de felkerült az elolvasandók listámra smileeee.gif
2015. október 31. 12:48 #3
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
8 felhasználónak tetszik: standoffan, SmileyZ, idone, duracell, baisée, Bessie, Jenny Lawliet, House Of Wax
2015. december 21. 16:08 #4
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Teaser w00t.gif

5 felhasználónak tetszik: idone, Lady Suzy, House Of Wax, SmileyZ, Jenny Lawliet
2016. április 18. 13:54 #5
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Most végeztem a sorozattal, elég sokáig szemezgettem vele, de aztán csak belevágtam és nem bántam meg, nagyon jó volt heart.gif
Izgalmas volt az egész, a karaktereket nagyon jól kidolgozták, a színészek remekeltek, a szerelmi szál számomra gyönyörű volt, egyszerűen nem bírok belekötni blush.gif Na, jó, ha nagyon akarnék akkor egy dolgot említenék meg ami nem tetszett (mikor Jake amnéziát kapott, és nem tudta, hogy mit kellene csinálnia, kit kellene megölnie, nekem valahogy ez a csavar kicsit értelmetlen volt) de ezt leszámítva minden rendben volt blush.gif
A vége meg ... tökéletesen zárták le, én bevallom, az utolsó 10 percet végig könnyeztem rolleyes.gif Zseniális sorozat volt heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, SmileyZ, silenc
2016. június 14. 12:33 #6
- törölt felhasználó -    
Nagyon nagy lelkesedéssel vágtam neki. Végig fenn is tartotta az érdeklődésem, ám miután Kennedy megmenekült és James visszatért a jelenbe, ott valahogy csalódtam. De gondoltam egyébként, hogy apokaliptikus állapotok fognak uralkodni. Szerintem lehetett volna egy csodaszép, virágzó Amerika, erre fel nem. Ott csalódtam. Szerintem azt így elrontották.
Egyébként azt nagyon sajnálom, hogy Sadie meghalt. sad.gif Ő is maradhatott volna életben, ám a legvége szép lezárást kapott.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2016. június 14. 15:39 #7
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Könyvet nem olvastam, de a sorozat tényleg nagyon erős volt. Én már ott kiakadtam mikor Bill úgy halt meg ahogy. Sadie halála is nagyon kemény volt. Meg maga a visszatérés a jelenbe. Elég hülyén magyarázták ki azt a posztapokaliptikus hangulatot. mad.gif De azért a vége, hogy visszautazott az időd Sadie-hez, az valóban csodálatos volt. Paff voltam a végére. biggrin.gif

Amúgy nem tudom hogy hallottátok-e már, de csinálni fognak még sorozatot Stephen King más regényéből is. thumbsup.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Lucy Fry Lucy Fry 1236.