Starity

Platina minősítést szerzett az új Tankcsapda-album

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. november 29. 17:07 #1
- törölt felhasználó -    
A nemrég megjelent Dolgozzátok fel! című dupla album elérte a többszörös platina minősítést!
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. november 29. 17:46 #2
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
rock.gif Igazi zenét a népnek! rock.gif
2016. november 29. 18:33 #3
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Na de hol kapott platina minősítést a banda? Magyarországon vagy külföldön? Nem mindegy...
2016. november 29. 18:42 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (BLulu88 @ 2016.11.29. 18:33)
Na de hol kapott platina minősítést a banda? Magyarországon vagy külföldön? Nem mindegy...

Magyarországon, de amennyi (magyar) lemezt vesznek mostanság az emberek, szerintem itthon sem kis teljesítmény elérni ezt a szintet. pardon.gif
2016. november 29. 20:03 #5
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12493
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Porkéz @ 2016.11.29. 18:42)
Magyarországon, de amennyi (magyar) lemezt vesznek mostanság az emberek, szerintem itthon sem kis teljesítmény elérni ezt a szintet. pardon.gif


Azt kell, hogy mondjam, ráadásul jól csinálják. Olcsóbban adják, de csak bizonyos helyeken lehet kapni. Cserébe rajta van a reklám a borító hátulján. Ki lehet adni elfogadható áron is lemez, ha okosan csinálják, nem csak 5000-ért. Ráadásul olyan tokban van, amit hamisítani sem egyszerű. Okosan csinálják tényleg. Én megtettem a magamét biggrin.gif

http://i65.tinypic.com/f1dtl0.jpg
2016. november 29. 20:17 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2016.11.29. 20:03)
Azt kell, hogy mondjam, ráadásul jól csinálják. Olcsóbban adják, de csak bizonyos helyeken lehet kapni. Cserébe rajta van a reklám a borító hátulján. Ki lehet adni elfogadható áron is lemez, ha okosan csinálják, nem csak 5000-ért. Ráadásul olyan tokban van, amit hamisítani sem egyszerű. Okosan csinálják tényleg. Én megtettem a magamét biggrin.gif

Valóban jól csinálják, és nekem az a tapasztalatom, hogy egyre több zenekar van, aki jól csinálja. Pl. az Ossian is a Tankcsapdából kiindulva kezdett MOL kutakon árusítani, és ha jól emlékszem, dupla platina lett az a lemez (emellett mindössze ezer forint, ami senkit nem vág földhöz, úgy gondolom). De igazából nagyon sok zenekar van, ami jó áron adja a lemezeket, bár a hozzáférhetőségen dolgozniuk kéne. A Hammer Records-nál megjelent albumok elég olcsóak, többnyire digipack-ben vannak, a probléma csak annyi velük, hogy keresned kell egy lemezboltot, ahol kapható is (és ez vidéken nem túl könnyű), mert különben csak az a megoldás, hogy megrendeled, és a szállítás ugyanannyi, mint maga a CD, ami nem nagyon éri meg. Szóval igazad van, a TCS jól csinálja. laugh.gif
2016. december 03. 22:32 #7
- törölt felhasználó -    
Imádom a srácokat gratulálok biggrin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok